به گزارش شیوابیان؛در این مراسم مدیرکل دامپزشکی استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و تبریک اعیاد شعبانیه گفت ما به حضور همکاران جانباز و فرزندان معظم شهدای همکار افتخار می کنیم و حضور این عزیزان در اداره کل نعمت بزرگی است.
دکتر بهلول تکلوی افزود چه مقامی بالاتر از این که همکاران جانباز و شهدا دیروز در سنگر دفاع از میهن اسلامی و امروز فرزندان آنها در سنگر مقاومت در راستای تامین امنیت و تضمین سلامت غذایی و ارتقاء بهداشت عمومی تلاش می نمایند.
این مقام مسئول در دامپزشکی خاطر نشان کرد فرزندان شهدا یادگاران ارزشمند شهدا هستند و هرجا که خدمت می کنند
سرمایه و امانتی ارزشمند هستند.
مدیر کل دامپزشکی استان ادامه داد زبان از وصف مقام جانبازان، ایثارگران و خانواده های معزز شهدا قاصر است و ما وظیفه داریم که جایگاه این عزیزان را مورد تکریم قرار داده و ارزش اقدام جهاد گونه آنها را به جامعه بشناسانیم.
در این مراسم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان نیز گفت همکاران جانباز و فرزندان معظم شهدا مصداق یادگاران دوران ایثار و شهادت و بهترین الگو برای سایر همکاران هستند.
حجت الاسلام و المسلمین بهلول مرادی منش گفت خون شهدای والا مقام و صبر و بردباری خانواده معظم شهدا عزت و اقتدار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورده است و به برکت جانفشانی شهداء، ایثارگران و جانبازان و صبوری خانواده آنها امروز این اقتدار و عزت را در سطح دنیا دلریم.
در پایان این مراسم از ۹ نفر از همکاران جانباز و فرزندان معظم شهدا با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد.