یادداشت نادر پرستار   مهندس علیرضا غریبی به خاطر شجاعت در عمل و نگاه ویژه به ورزش و فوتبال در بین کاندیداهای شورای اسلامی شهر برای ورزشی‌ها چهره‌ای شناخته شده است. علیرضا غریبی در دو فصل گذشته که تیم شهرداری در رقابت‌های لیگ دسته سه، چون بچه سرراهی بی‌صاحب و در به در بود حداقل […]

یادداشت نادر پرستار

 

مهندس علیرضا غریبی به خاطر شجاعت در عمل و نگاه ویژه به ورزش و فوتبال در بین کاندیداهای شورای اسلامی شهر برای ورزشی‌ها چهره‌ای شناخته شده است.
علیرضا غریبی در دو فصل گذشته که تیم شهرداری در رقابت‌های لیگ دسته سه، چون بچه سرراهی بی‌صاحب و در به در بود حداقل از این تیم در صحن علنی شورای پنجم دفاع می‌کرد.
او به فوتبال علاقه‌مند است و در کنار این علاقه برای حفظ حیات تیم شهرداری تلاش نمود ولی چه باید کرد، وقتی در میان جمعی باشی که اکثریت آن با ورزش رابطه نداشته باشند و با اثرات ورزش در جامعه ناآشنا باشند باید هم افرادی چون غریبی و غریبی‌ها در شورا در غربت باشند و آنطور که می‌خواهند نتوانند به عشق و علاقه جوانان خدمت بکنند.
گذشت زمان نقش بسیاری از به ظاهر خدمتگزاران ورزش و فوتبال را مشخص خواهد کرد. آن‌هایی که با توجه به وزش باد و موقعیت خودشان، گاهی هوادار تیم و در زمانی به دشمن خونی‌اش تبدیل می‌شدند دیر یا زود چهره واقعی‌شان به همه شناخته خواهد شد. یا برخی‌ها که در ایام خاصی چون نزدیکی انتخابات به یک هوادار تیم تبدیل می‌شدند و وقت دیگر وابستگی تیم به شهرداری را انکار می‌کردند، فرصت طلبانی بودند و هستند که ضربه‌های اصلی برای فنای تیم را وارد کرده‌اند ولی افرادی چون علیرضا غریبی تا به آخر در پای تیم و لزوم حفظ آن در چارچوب شهرداری ایستادند، هرچند که به دلایل مختلف نتوانستند به هدف نهایی خود دست پیدا نمایند.
شورای اسلامی شهر به افرادی نیازمند است که در کنار سایر تخصص‌ها نگاه ویژه و متعصبانه به ورزش داشته باشند. همانطوری که اعتقاد داریم چهره‌های ورزشی نیز در صورت برخورداری از سابقه مدیریتی و کارنامه مطلوب اجرایی باید مورد حمایت قرار بگیرند.
اگر چهره‌هایی چون علیرضا غریبی که اعتقاد قلبی به ورزش و نقش فوتبال در ایجاد شور و نشاط اجتماعی دارند به شورای شهر راه یابند مطمئنا آینده خوبی در انتظار ورزش شهر اردبیل و حمایت همه جانبه شورا از آن خواهد بود.
برای ورزشی‌ها و هواداران ورزش شهر اردبیل در انتخاب نهایی نامزدهای شورای شهر در کنار دیگر پارامترهای مورد نیاز ورزش و اعتقاد به نقش آن در تأمین سلامتی نسل جوان اهمیت ویژه‌ای دارد. ادعای کاندیداها در مورد علاقه‌مندی به ورزش باید در عمل به اثبات برسد. کسانی که در گذشته در قالب شورا به ورزش و فوتبال اردبیل ضربه زده‌اند اگر در آستانه انتخابات به هوادار ورزش تبدیل شوند گفته‌هایشان جز فریب افکار عمومی چیز دیگری نخواهد بود.

  پرینت
شناسه خبر : 2920 | تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1400 - 23:07 | 43 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :