شیوا بیان اردبیل_ استاندار اردبیل گفت: عملیات زیرسازی ۱۸ کیلومتر اردبیل به مشکین شهر و ۱۲ کیلومتر اردبیل به شهر رضی و رضی به گرمی به زودی به اتمام می رسد و عملیات روسازی شروع می شود. به گزارش شیوا بیان اردبیل، اکبر بهنام جو در جریان بازدید از پروژه چهاربانده اردبیل_ مشکین شهر اظهار […]

شیوا بیان اردبیل_ استاندار اردبیل گفت: عملیات زیرسازی ۱۸ کیلومتر اردبیل به مشکین شهر و ۱۲ کیلومتر اردبیل به شهر رضی و رضی به گرمی به زودی به اتمام می رسد و عملیات روسازی شروع می شود.

به گزارش شیوا بیان اردبیل، اکبر بهنام جو در جریان بازدید از پروژه چهاربانده اردبیل_ مشکین شهر اظهار کرد:جهش خوبی در توسعه راه های استان اردبیل صورت گرفته که با اجرای ۱۸کیلومتر باقی مانده که زیرسازی آن در حال اتمام است، کل مسیر اردبیل تا مشکین شهر چهاربانده می شود.

وی با بیان اینکه در همه محورهای اصلی کارگاه های راه سازی فعال هستند افزود: با تلاش و پیگیری راه و شهرسازی استان پیمانکارهای خوبی در مسیرهای مختلف انتخاب شده اند و با تجهیزات کامل در مسیرهای گرمی_ بیله سوار، اردبیل_ سرچم، نیر _ سراب، کلور _ درام، تونل اردبیل _ آستارا و گرمی پارس آباد فعالیت های خوبی شروع شده و با ردیف اعتباری خوب تا ۱۴۰۴ بیشتر راه های اصلی استان چهار بانده می شود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: توسعه راه های استان از دو بانده به چهار بانده ، توسعه اقتصادی و رونق تولید به دنبال دارد و برای تحقق این موضوع باید همه دستگاه های اجرایی متولی تلاش کنند.

بهنام جو با اشاره به اینکه در طول دو سال اخیر به اندازه ۳۰ سال به بزرگ راه های استان افزوده شده است گفت: در مسیر اردبیل _ مشکین شهر که ۲۵ کیلومتر در سفر رییس جمهور به استان افتتاح شد و ۱۸ کیلومتر نیز در صودت مساعد بودن آب و هوا تا پایان سال جاری و تا نیم سال ۱۴۰۰ به اتمام می رسد.

وی افزود: در سال جاری اعتبار عمرانی و راه سازی استان نسبت به سال گذشته ۳ برابر افزایش یافته و مطالعه و نقشه بیشتر پروژه ها در دست اجرا است که با اتمام مطالعه و شروع عملیات اجرایی اعتبار لازم نیز جذب می شود.

در این بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز گفت: ۸ کیلومتر از مسیر اردبیل به مشکین شهر در حوالی ارباب کندی آماده آسفالت ریزی است و تا پایان آذر ماه عملیات روسازی این ۸ کلیومتر به اتمام می رسد.

محبوب حیدری افزود: در حال حاضر ۵۸ دستگاه سنگین و ۱۲۵نفر بصورت مستقیم در این مسیر فعال هستند و تا پایان نیم سال۱۴۰۰ کل مسیر از همه حیث به اتمام می رسد و کل مسیر اردبیل تا مشکین شهر چهار بانده می شود.

  پرینت
شناسه خبر : 879 | تاریخ انتشار : 21 شهریور 1399 - 7:59 | 271 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :