فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب جعفرآبادمغان در استان اردبیل گفت: رزمایش و عملیات پدافند‌زیستی شهید سلیمانی همزمان با شروع پیک پنجم کرونا در جعفرآبادمغان شروع به کار کرده است.

به گزارش شیوا بیان، سرهنگ محمد بیگ زاده در آغاز رزمایش پدافند زیستی گفت: این رزمایش در ادامه طرح شهید سلیمانی است و همزمان با شروع پیک پنجم کرونا در جعفرآبادمغان شروع به کار کرده است.

سرهنگ بیگ زاده با بیان اینکه در طرح شهید سلیمانی در پیک چهارم کرونا موفقیت‌های بسیاری در کنترل و شیوع بیماری در جعفرآباد کسب شد، افزود: این طرح با هدف بیمار یابی و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و حمایت از خانواده‌های نیازمند که به بیماری کووید مبتلا شده اند برنامه ریزی و اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه در این رزمایش تیم‌های سازماندهی شده در قالب گروه‌های حمایتی، نظارتی و مراقبتی تقسیم بندی شده اند، گفت: در جعفرآبادمغان بیش از ۸ تیم مراقبتی، ۴۸ تیم حمایتی و ۱۲ تیم نظارتی در این برنامه مشارکت دارند و همچنین بیش ۱۰۰ نفر نیروی بسیجی در این طرح حضور دارند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب جعفرآبادمغان در پایان افزود: درجهت یاری رساندن و کمک به کادر درمانی و مبارزه با ویروس منحوس کرونا از اهالی شهر تقاضای توجه بیشتر اعلام های سنین مختلف روند ادامه واکسیناسیون را خواستاریم.

خبرنگار: مهرداد عاصمی

  پرینت
شناسه خبر : 3229 | تاریخ انتشار : 31 تیر 1400 - 17:05 | 21 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :