اردبیل- نمین- عضو شورای اسلامی شهر نمین گفت: برای فاضلای شهر نمین ردیف بودجه تعیین شده و در آینده ای نزدیک عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

بازرگان مرسلی در گفت و گو با خبرنگار شیوا بیان در خصوص فعالیت های عمرانی انجام شده در شهر نمین عنوان کرد: در حال حاضر هیچ کوچه خاکی و بدون آسفالت در نمین وجود ندارد و عملیات آسفالت ریزی و لکه گیری خیابان ها نیز به صورت مستمر انجام می شود.

او از اتمام بحث پروژه فاضلاب شهری نمین خبر داد و گفت: با تلاش شورای شهر و شهرداری برای پروژه فاضلاب شهری نمین ردیف بودجه باز شده و با واریز اعتبارات عملیات اجرایی آن آغاز می شود و همچنین در خصوص این پروژه از سوی بانک مسکن ۶۰ میلیارد تومان تسهیلات برای عملیات اجرایی این پروژه پرداخت خواهد شد.

مسئول کیمسیون عمران شورای اسلامی شهر نمین در خصوص ساماندهی رودخانه نمین چای نیز بیان کرد: در جهت توسعه گردشگری و ایجاد زیرساخت هایی برای جذب توریست به شهر نمین، ساماندهی این رودخانه و آزادسازی حریم آن در قالب ایجاد ۲ خیابان انجام شده است.

مسئول کمیته فنی ماده ۵ در خصوص احداث کمربندی دوم بسیج نیز تصریح کرد: مسیر ایجاد این کمربندی ۲ بانده در جنب هواشناسی تا مسجد صاحب الزمان(عج) نمین بازگشایی شده و در حال احداث است که این پروژه نقش مهمی در کاهش بار ترافیک شهری خواهد داشت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر نمین گفت: زمین های مابین شهر نمین و اتوبان و زمین های مابین نمین و مسکن مهر به صورت طرح توجیهی بررسی شده و در حال تغییر کار بری می باشد.

او افزود: زمین های مسکن فرهنگیان نیز با توجه ویژه اعضای شورای شهر و شهردار نمین وارد محدوده شهری خواهد شد تا این محدوده در صورت ساخت و ساز از امکانات شهرداری بهره مند شود.

گفتگو: رشید عبدالحسینی

  پرینت
شناسه خبر : 2211 | تاریخ انتشار : 08 دی 1399 - 17:10 | 275 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :