مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: فروش کالا با قیمت بیشتر از قیمت درج شده روی آن تخلف بوده و با متخلفان برخورد خواهد شد.

به گزارش سایت خبری اردبیل نیوز، حسین نجف زاده روز شنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: فروشندگان و مغازه داران حق ندارند به بهانه های مختلف کالا را با قیمت بیش از قیمت مندرج بر روی آن به مردم بفروشند.
وی از تشدید نظارت بر اصناف، واحدهای خدماتی و تولیدی خبر داد و بیان کرد: با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور و مردم همه باید هوشیار بوده و با رعایت انصاف و عدل عمل کنند.
نجف زاده اضافه کرد: برای نظارت بیشتر بر بازار و واحدهای تولیدی و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از سوی برخی افراد فرصت طلب تعزیرات حکومتی استان با همکاری بازرسان و سایر دستگاه های اجرایی، نظامی و امنیتی دامنه فعالیت خود را بیشتر کرده و بدون تاخیر در کمترین زمان ممکن به پرونده های تشکیل شده رسیدگی می کند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: دشمنان قسم خورده نظام و ملت بزرگ ایران هر چه در توان داشتند برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و فشار اقتصادی بر مردم استفاده کردند و از این به بعد اتفاق خاصی نخواهد افتاد.
وی افزود: تبلیغات این روز دشمنان و رسانه های بیگانه روانی است چرا که آنچه باید اتفاق می افتد ماه هاست عملی شده و چیز جدیدی وجود ندارد.
نجف زاده خواستار همکاری همه مردم با مسئولان شد و اظهار داشت: مردم برای گذر از این شرایط سخت باید با وحدت و همدلی در کنار هم باشند و اجازه سوء استفاده به افراد فرصت طلب ندهند.
انتهای پیام/

  پرینت
شناسه خبر : 281 | تاریخ انتشار : 13 آبان 1397 - 8:45 | 343 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • منبع خبر : ایرنا