شیوا بیان_ جلسه فعال سازی واحدهای صنعتی استان با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و بسیج مهندسین استان برای فعال سازی واحدهای راکد در محل سازمان برگزار گردید . به گزارش شیوا بیان اردبیل، رامین صادقی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در ابتدای جلسه اظهار داشت: همه دستگاه های […]

شیوا بیان_ جلسه فعال سازی واحدهای صنعتی استان با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و بسیج مهندسین استان برای فعال سازی واحدهای راکد در محل سازمان برگزار گردید .

به گزارش شیوا بیان اردبیل، رامین صادقی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در ابتدای جلسه اظهار داشت: همه دستگاه های مرتبط با تولید و تجارت باید با همدلی و همکاری ، در یک سو و جهت در راستای تحقق جهش تولید گام بردارند.
دکتر صادقی افزود: فعال سازی ظرفیت های غیر فعال، توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی و فعال سازی واحدهای راکد را از دیگر برنامه ها و اهداف سازمان صمت استان برشمرد و گفت: حفظ وضع موجود واحدهای تولیدی و صنعتی برای ما جز اولویت ها است تا در کنار آن بتوانیم برای توسعه تولید و صنعت و توسعه اقتصادی استان گام برداریم.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت حفظ وضع موجود تولید و اشتغال ، هر اقدامی در این راستا را یک کار جهادی توصیف کرد.
صادقی ضمن تشریح اهداف و برنامه های وزارت متبوع خاطر نشان کرد: ضرورت حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال، باید مواردی همچون فعال سازی ظرفیت های خالی واحدها، توسعه تولیدات و ساخت داخل تعمیم داده شود.
وی یادآور شد : سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با برگزاری مستمرجلسات ستاد تسهیل در محل سازمان و یا حین بازدید از واحدهای صنعتی در معیت استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی و همچنین حضور مستمر در محل واحدها، مشکلات و مسائل را از نزدیک رصد نموده و با استفاده از ظرفیت های قانونی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در حق بخش تولید کارگشایی می نماید.

  پرینت
شناسه خبر : 868 | تاریخ انتشار : 13 شهریور 1399 - 10:07 | 286 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :