مدیر اجرایی کارخانه: به لحاظ نارسایی های مدیریتی گذشته در کارخانجات سبلان پارچه بالغ بر سی و سه میلیارد تومان بدهی برای بیمه وجود دارد.

به گزارش شیوابیان، حاج محمدی مدیر اجرایی کارخانجات سبلان پارچه اردبیل با قدردانی از حمایت های دستگاه قضایی در احیای مجموعه، طی گزارشی به وضعیت نامطلوب گذشته و تعطیلی ها، بدهی ها و نارضایتی های گسترده اشاره کرده، افزود: پس از کش و قوسهای فراوان و دست بدست شدن کارخانه از مالک به اشخاص و بانک و مستاجران طی سالیان متمادی که همراه با رویدادهای مختلفی چون رکود و اعتراضات و خسارات فراوان بوده، از تیرماه سال جاری و با ورود صندوق حمایت از صنایع دولت شاهد روند روبه رشد و توسعه مجموعه هستیم.

وی با ارایه جزئیاتی از تحولات چندماه اخیر به ویژه برنامه ها و اقدامات فرهنگی، ورزشی و رفاهی مدیریت برای پرسنل، پرداخت کلیه معوقات و مطالبات گذشته کارگران و تسویه تمام بدهی ها درحق سازمانها و بروز شدن پرداخت حقوق را از جمله دستاوردهای ارزشمند چندماهه دانست.

به گفته حاج محمدی تنها حلقه مفقوده در وضعیت کنونی نبود مزرعه پنبه در جوار این کارخانجات می باشد. وی همچنین مشکل باقی مانده از دوران مدیریت سابق مجموعه و وضعیت نامطلوب گذشته را پرداخت نشدن هشت ماهه بیمه کارگران دانسته، اظهار داشت: از این بابت و به لحاظ نارسایی های مدیریتی گذشته در کارخانجات سبلان پارچه بالغ بر سی و سه میلیارد تومان بدهی برای بیمه وجود دارد. وی ادامه داد: این مشکل باقی مانده نیز درحال پیگیری است و جای امیدواری برای حل و فصل آن وجود دارد.

گفتنی است کارخانجات سبلان پارچه اردبیل در هشت مجموعه، بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه محسوب می شود. درحال حاضر بیش از هزار کارگر دراین مجموعه بطور مستقیم مشغول می باشند.

  پرینت
شناسه خبر : 10886 | تاریخ انتشار : 04 بهمن 1401 - 10:35 | 33 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :