به گزارش شیوا بیان اردبیل، دکتر شهرام حبیب زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در 24 ساعت گذشته 18 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده اند. وی از ترخیص 23 نفر با بهبودی نسبی از مراکز درمانی استان خبر داد و […]

به گزارش شیوا بیان اردبیل، دکتر شهرام حبیب زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در 24 ساعت گذشته 18 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

وی از ترخیص 23 نفر با بهبودی نسبی از مراکز درمانی استان خبر داد و افزود: از 18 نفر مبتلا به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته تعداد 6 نفر از اردبیل، 2 نفر پارس آباد، 7 نفر مشگین شهر، 2 نفر گرمی و 1 نفر از خلخال گزارش شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر تعداد 214 نفر در بیمارستان های اردبیل به دلیل ابتلا به بیماری کرونا بستری هستند که از این تعداد 58 نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

دکتر حبیب زاده با تاکید بر استمرار رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم جهت مهار این بیماری خطرناک، بیان کرد: متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 6 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا فوت کردند لذا توصیه می شود مردم جهت حفظ سلامتی خود و عزیزانشان همچون روزهای نخست شیوع این بیماری برای کارهای غیر ضروری از منزل خارج نشوند و حتما از ماسک استفاده کنند تا زنجیره انتقال این بیماری قطع شود.

  پرینت
شناسه خبر : 955 | تاریخ انتشار : 26 شهریور 1399 - 16:07 | 146 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :