مراسم آزاد سازی زندانیان جرائم مالی و غیر عمد توسط دانش آموزان مدارس اردبیل تحت عنوان "پویش فرزندان انقلاب" با حضور رئیس کل دادگستری استان، بازرس استان، مدیر کل آموزش و پرورش استان، مدیر کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان و تنی چند از مسئولان تربیتی و پرورشی مدارس اردبیل درمحل دادگستری استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش شیوابیان، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان در ابتدای این مراسم با تبریک پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید فطر با ابراز خرسندی و قدردانی از پیشگامان راه اندازی “پویش فرزندان انقلاب” اظهار داشت: شروع این کار که نشأت گرفته از حس نوع دوستی و انسان دوستانه است، صرفنظر از مبالغ اهدایی، کار بسیار ارزشمندی است لذا مسلما استمرار و تداوم اینگونه اقدامات شایسته مطمئنا به حرکت ملی تبدیل خواهد شد.
وی با قدرانی از مدیریت آموزش و پرورش استان و معلمان و مربیان آموزشی و تربیتی گفت: مسلما تقویت نگاه متعهدانه و مسئولانه در بین دانش آموزان کار بسیار قابل تحسین است که آینده ای درخشان توأم با روحیه انقلابی و تربیت اسلامی را در بین دانش آموزان و نسل های آینده رقم خواهد زد.
رئیس کل دادگستری استان ضمن توصیه به دانش آموزان در جدیت در تحصیل و آموزش گفت: روحیه جهادی و انقلابی مثل گوهری درخشان در وجود دانش آموزان ایران در ادوار مختلف وجود داشته و نمود آن در زمان جنگ تحمیلی و سپس در دوره های پس از آن در حرکت های اجتماعی و پیشرفت های علمی مشهود بوده است.
وی گفت: “پویش فرزندان انقلاب” در کمک به آزاد سازی زندانیان مالی و جرائم غیر عمد عاملی بسیار مهم برای ترویج و گسترش افزایش کمک های مالی مردم و خیرین به ستاد دیه استان خواهد بود.

در این مراسم از تعدادی از دانش آموزان که به صورت خود جوش اقدام به کمک به آزاد سازی زندانیان جرائم مالی و عیر عمد نموده بودند تجلیل بعمل آمد.

  پرینت
شناسه خبر : 3056 | تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1400 - 9:04 | 124 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :