به گزارش شیوابیان، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان در ابتدای این مراسم با تبریک پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید فطر با ابراز خرسندی و قدردانی از پیشگامان راه اندازی “پویش فرزندان انقلاب” اظهار داشت: شروع این کار که نشأت گرفته از حس نوع دوستی و انسان دوستانه است، صرفنظر از مبالغ اهدایی، کار بسیار ارزشمندی است لذا مسلما استمرار و تداوم اینگونه اقدامات شایسته مطمئنا به حرکت ملی تبدیل خواهد شد.
وی با قدرانی از مدیریت آموزش و پرورش استان و معلمان و مربیان آموزشی و تربیتی گفت: مسلما تقویت نگاه متعهدانه و مسئولانه در بین دانش آموزان کار بسیار قابل تحسین است که آینده ای درخشان توأم با روحیه انقلابی و تربیت اسلامی را در بین دانش آموزان و نسل های آینده رقم خواهد زد.
رئیس کل دادگستری استان ضمن توصیه به دانش آموزان در جدیت در تحصیل و آموزش گفت: روحیه جهادی و انقلابی مثل گوهری درخشان در وجود دانش آموزان ایران در ادوار مختلف وجود داشته و نمود آن در زمان جنگ تحمیلی و سپس در دوره های پس از آن در حرکت های اجتماعی و پیشرفت های علمی مشهود بوده است.
وی گفت: “پویش فرزندان انقلاب” در کمک به آزاد سازی زندانیان مالی و جرائم غیر عمد عاملی بسیار مهم برای ترویج و گسترش افزایش کمک های مالی مردم و خیرین به ستاد دیه استان خواهد بود.

در این مراسم از تعدادی از دانش آموزان که به صورت خود جوش اقدام به کمک به آزاد سازی زندانیان جرائم مالی و عیر عمد نموده بودند تجلیل بعمل آمد.