به گزارش شیوابیان،مدیران بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی استان اردبیل ظهر امروز با حضور در محل استانداری با حامد عاملی استاندار اردبیل دیدار و گفتگو کردند.

افشین شیرزاده مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل و سید عباس موسوی مدیر درمان تامین اجتماعی استان به ارائه گزارش عملکرد، برنامه ها و اهداف سازمان تامین اجتماعی در راستای خدمات رسانی به بیمه شدگان سازمان در دو بخش بیمه ای و درمانی پرداختند.

عاملی استاندار اردبیل نیز در این دیدار با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی یکی از قطب های سرمایه گذاری و اشتغال آفرینی در کشور است، تصریح کرد: توسعه زیرساخت ها در شهرستان های(گرمی، بیله سوار، خلخال و نمین)  و توسعه فضای فیزیکی بیمارستان ها برای افزایش تعداد تخت های بستری و ارائه خدمات درمانی با کیفیت تر برای بیمه شدگان و سایر مراجعه کنندگان ضروری است.

استاندار در پایان این جلسه حمایت خود را در جهت رفع برخی از مشکلات توسعه ای در بخش درمان استان اعلام کرد و گفت: امروزه پیشرفت و توسعه در بخش های درمانی خصوصا در مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی بیش از پیش مورد نیاز است؛ استانداری نیز تا جای ممکن در جهت رفع کمبودهای این سازمان در استان، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

 


  • نویسنده : رشید عبدالحسینی
  • منبع خبر : ایلنا