اردبیل- رئیس جامعه اسلامی بازاریان و اصناف اردبیل از آغاز فعالیت جامعه اسلامی بازاریان اردبیل برای ایفای نقش در انتخابات شورای شهر اردبیل با شناسایی افراد منخصص خبر داد.

سعید ایرانی جم در حاشیه جلسه مجمع مطالبه گران بازار اردبیل در گفتگو با خبرنگار خبرنگار شیوا بیان عنوان کرد: جامعه اسلامی اصناف و بازاریان از آغاز تاسیس با هدف مطالبه گری آغاز به کار کرده که در این خصوص با تشکیل مجمع مطالبه گران توانسته با شناسایی افراد نخبه و تاثیر گذار و همچنین چهره های دانشگاهی در جهت احصاء و رسیدگی به مطالبات مردم گام بردارد.

وی از حضور و مشارکت ۴۵۰ نفر مطالبه گر حرفه ای و متخصص و درد آشنای جامعه در این مجمع خبر داد و گفت: در این مجمع مسائل و مشکلات شهری با مشورت اعضاء و متخصصین حوزه های مختلف مورد بررسی قرار می گیرد و پس از اتخاذ تصمیمات، مطالبات و خواسته های مردم به مسئولین ارشد استان انتقال می یابد تا در جهت حل مطالبات مردم اقدامات لازم انجام شود.

رئیس جامعه اسلامی بازاریان اردبیل تصریح کرد: مجمع مطالبه گران به مدت ۳ سال است که با همت جامعه اسلامی بازاریان و اصناف اردبیل تشکیل شده و مهم ترین هدف از تشکیل این مجمع، مشاوره و اتخاذ نظرات کارشناسی اعضای این مجمع در بخش های مختلف عمران شهری، مسائل اجتماعی، فرهنگی،بهداشت و درمان و… در جهت ارائه مطالبات به مسئولین دستگاه های اجرایی است.

ایرانی جم ادامه داد: در جلسه امشب با توجه به شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از برگزاری جلسات حضوری، مقرر شد اعضای مجمع مطالبه گران در بستر فضای مجازی به بررسی مطالبات مردم بپردازند و اعضای شورای مرکزی نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی در دفتر این مجمع حاضر شوند.

وی به نزدیکی ایام انتخابات شورای شهر نیز اشاره کرد و افزود: در تلاشیم با شناسایی افراد توانمند و متخصص و حمایت معنوی از این افراد، در انتخابات شورای شهر که در خردادماه سال آینده برگزار خواهد شد حضور افرادی دلسوز و مطالبه گر و مدافع حق مردم را شاهد باشیم که البته جزئیات این مسئله و برنامه ریزی آن به برنامه های آتی موکول شد.

رئیس جامعه اسلامی بازاریان اردبیل از دعوت نمایندگان مجلس در روزهای آتی به این مجمع خبر داد و گفت: در آینده ای نزدیک نمایندگان اردبیل در مجلس شورای اسلامی با دعوت جامعه اسلامی اصناف و بازاریان جهت استماع مطالبات و ارائه راهکار و اقدام برای رفع مشکلات در جمع اعضای مجمع حضور خواهند یافت.

خبرنگار: رشید عبدالحسینی

  پرینت
شناسه خبر : 2244 | تاریخ انتشار : 11 دی 1399 - 9:46 | 344 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :