شیوا بیان- طی بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و کادر درمان از نمایشگاه دفاع مقدس، مدافعان سلامت با مدافعان هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار شیوا بیان، شهرام حبیب زاده در بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس که با حضور کادر درمان انجام شد، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس را تداعی کننده ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان عنوان کرد و گفت: با بازدید از این نمایشگاه کادر درمان با شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند تا در سنگری متفاوت همچون رزمندگان دوران دفاع مقدس به مردم خدمت رسانی کنند.

وی افزود: این نمایشگاه تداعی کننده روزهایی است که روحیه ایثار و از خودگذشتگی در بین جوانان و نوجوانان این مرز و بوم برای دفاع از وطن جوشان و خروشان بود و امروز نیست مدافعان سلامت با همان روحیه در سنگری متفاوت با الگوگیری از دوران دفاع مقدس به صورت ایثارگرانه در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

سردار جلیل بابازاده قانع فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نیز در این بازدید عنوان کرد: هر اقدامی که در جهت کمک رسانی به مردم در زمینه های مختلف اعتقادی، درمانی، فرهنگی و نظایر آن  انجام شود به منزله دفاع مقدس است.

گفتنی است در پایان این بازدید از تلاشگران حوزه درمان و سلامت جامعه تجلیل به عمل آمد.

  پرینت
شناسه خبر : 1083 | تاریخ انتشار : 07 مهر 1399 - 12:15 | 26 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :