نماینده جوانان و مشاور اجرای برنامه های فرهنگی در تبلیغات اسلامی شهرستان بیله سوار از برگزاری مراسم گفتمان‌سازی سبک زندگی فاطمی در جعفرآبادمغان خبر داد.

مهرداد عاصمی در گفتگو با خبرنگار شیوا بیان، از برگزاری مراسم گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و برنامه های متنوع با شعار خانواده من در پارک فدک جعفرآبادمغان خبر داد.

عاصمی با اشاره به رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در برگزاری مراسم تصریح کرد: با توجه به فضای ایجاد شده به سبب بیماری کرونا روند اجرایی برنامه ها تغییر کرده و رویکرد اساسی تولید محتوا با محوریت فضای باز انجام شد.

نماینده جوانان و مشاور اجرای برنامه های فرهنگی در تبلیغات اسلامی شهرستان بیله سوار نمایشگاه تولید عکس نوشته و اینفوگرافی سخنان رهبری و وصیت نامه شهدا، احادیث و روایات در مورد ازدواج آسان ، عفاف و حجاب را از دیگر برنامه های این برنامه عنوان کرد.

وی با اشاره برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری متنوع ویژه رده های سنی مختلف در جعفرآباد مغان خاطر نشان کرد: مسابقه طراحی محصولات ازدواج آسان، عفاف و حجاب با عنوان لباس و مد اسلامی روز،  لباس و مد اسلامی سنتی، مسابقه ایده پردازی و خاطره زیبا از حجاب، مسابقه نقاشی با موضوع “خانواده من”  از جمله این برنامه ها است.

  پرینت
شناسه خبر : 3223 | تاریخ انتشار : 24 تیر 1400 - 17:09 | 175 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :