عضو شورای شهر اردبیل با بیان اینکه مناطق سیزده‌گانه اردبیل انشعاب فاضلاب ندارند، گفت: متاسفانه عدم اتصال فاضلاب به شبکه در مناطق مختلف شهر اردبیل باعث تحمیل هزینه و بروز مشکلاتی براش شهروندان شده است.

به گزارش شیوابیان:سلامت صفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اردبیل با اشاره به فراهم نبودن انشعاب فاضلاب در مناطق محروم به ویژه مناطق سیزده‌گانه اردبیل اظهار داشت: در شرایط نامناسب اقتصادی شایسته نیست که بسیاری از شهروندان اردبیلی هزینه‌های بالایی را برای تخلیه فاضلاب بپردازند.

وی بر ضرورت رفع این مشکل در سریع‌ترین زمان ممکن تاکید کرد و گفت: در دور چهارم شورای شهر اردبیل از محل تبصره ۳ مشکل آب شرب بسیاری از محلات اردبیل برطرف شد و شهروندان اردبیلی از شبکه آب شرب شهری بهره‌مند شدند؛ حال در شورای ششم نیز باید مطالبه اصلی شهروندان مبنی بر اتصال فاضلاب به شبکه در دستور کار قرار گیرد تا مردم بیش از این معطل این پروژه نمانند.

عضو شورای شهر اردبیل بیان کرد: در برخی از مناطق نیز خط لوله‌های فاضلاب نیمه‌کاره مانده و رها شده که اتصال این لوله‌ها به دلیل عدم نیاز به عملیات اجرایی سنگین, می‌تواند در سریع‌ترین زمان و تا قبل از آغاز فصل سرما تکمیل شود.

صفری گفت: مدیریت شهری باید در این شرایط اقتصادی از تحمیل هزینه‌های اضافی بر مردم جلوگیری کند و با ارائه خدمات مطلوب و به‌موقع باعث رضایتمندی و اعتماد مردم به مسئولان شود.

  پرینت
شناسه خبر : 3848 | تاریخ انتشار : 24 آبان 1400 - 10:56 | 241 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • منبع خبر : تسنیم