شیوا بیان_ رئیس موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی گفت: این موسسه در کنار اینکه امکانات مناسب را در اختیار دانشجویان قرار می دهد، در عین حال کمترین شهریه را بین دانشگاه و موسسات آموزش عالی کشور دریافت می کند. به گزارش شیوا بیان، حسین نوین در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات اردبیل، اظهار […]

شیوا بیان_ رئیس موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی گفت: این موسسه در کنار اینکه امکانات مناسب را در اختیار دانشجویان قرار می دهد، در عین حال کمترین شهریه را بین دانشگاه و موسسات آموزش عالی کشور دریافت می کند.

به گزارش شیوا بیان، حسین نوین در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات اردبیل، اظهار داشت: موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی بعنوان بزرگترین موسسه آموزش عالی استان، از سال ۸۴ راه اندازی شده و در راستای ارتقای سطح علمی جوانان استان اردبیل فعالیت می کند.

وی بیان اینکه بالا بودن کیفیت تدریس از اهداف مجموعه است، افزود: به این منظور از اساتید مجرب و کاردان با سطح علمی بالا در این موسسه استفاده می شود.

اکثر دانشجویان را افراد کم برخوردار تشکیل می دهد

رئیس موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی با اشاره بر اینکه اکثر دانشجویان مقدس دارای شرایط مالی ضعیف و متوسط هستند، گفت: این موسسه در کنار اینکه امکانات مناسبی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد، در عین حال کمترین شهریه بین دانشگاه و موسسات آموزش عالی کشور را دریافت می کند.

نوین با بیان اینکه در کنار علم باید به مسائل فرهنگی نیز پرداخت شود، ابراز داشت: موسسه نوین همواره با برگزاری انواع کارگاه های فرهنگی، آموزشی و عملی در رشته های مختلف و برگزاری اردوهای مختلف فرهنگی و ورزشی، علم و فرهنگ در کنار هم پیش می برد.

وی بیان اینکه موسسه مقدس اردبیلی دارای امکانات مناسب کتابخانه و آزمایشگاهی است، افزود: با رایزنی های انجام شده و موافقت مسئولان دانشگاه محقق اردبیلی، دانشجویان مقدس نیز می توانند از امکانات و پایگاه علمی بزرگترین کتابخانه دیجیتالی و فیزیکی کشور در جهت بالا بردن قدرت علمی خود بهره مند شوند.

رئیس موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی با اشاره به اینکه در مقطع کارشناسی ارشد 800 دانشجو در این مکان تحصیل می کنند، گفت: تا امروز بیش از 300 دانشجو ارشد از موسسه مقدس فارغ التحصیل شده اند؛ در تلاش هستیم در مقطع کارشناسی ارشد رشته های تربیت بدنی، حقوق و عمران شاخه سازه را نیز فعال کنیم.

در شرف تبدیل شدن به دانشگاه هستیم

رئیس موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی با بیان اینکه بیش از ۲۴ رشته در مقاطع کاردانی، کارشناسی و ارشد در این موسسه فعال است، خاطر نشان کرد: با فعالیت 160 استاد مجرب، 10 هیئت علمی تمام وقت در شرف تبدیل شدن به دانشگاه است.

وی بین اینکه مدرک صادره این موسسه برای فارغ التحصیلان، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، تصریح کرد: موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی در حد دانشگاه معتبر دولتی خدمات ارائه میکند هیچ کمبودی از این لحاظ ندارد.

  پرینت
شناسه خبر : 852 | تاریخ انتشار : 07 شهریور 1399 - 8:59 | 178 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :