شیوا بیان اردبیل_ نصب 140 دستگاه کنتور هوشمند حجمی روی چاه‌های کشاورزی استان اردبیل در 6 ماهه اول سالجاری انجام شده است به گزارش شیوا بیان اردبیل، نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل از نصب 140 دستگاه کنتور هوشمند حجمی روی چاه‌های کشاورزی استان اردبیل در 6 ماهه اول سال […]

شیوا بیان اردبیل_ نصب 140 دستگاه کنتور هوشمند حجمی روی چاه‌های کشاورزی استان اردبیل در 6 ماهه اول سالجاری انجام شده است

به گزارش شیوا بیان اردبیل، نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل از نصب 140 دستگاه کنتور هوشمند حجمی روی چاه‌های کشاورزی استان اردبیل در 6 ماهه اول سال جاری خبر داد.

مهندس داور بستام با اشاره به اینکه در مردادماه سال جاری 30 دستگاه کنتور هوشمند حجمی روی چاه‌های کشاورزی دارای اضافه برداشت در سطح استان نصب شده است، گفت: با این اقدام مجموع کنتورهای هوشمند حجمی نصب شده در سطح استان طی سال جاری به 140 دستگاه رسید.

وی نصب کنتور هوشمند را یکی از پروژه‌های 15‌گانه طرح احیا و تعادل بخشی عنوان کرد و افزود: با نصب 140دستگاه کنتور هوشمند در سطح استان و کنترل و نظارت بر آنها حدود 3.9 میلیون متر مکعب از اضافه برداشت آب جلوگیری به‌عمل خواهد آمد.

مهندس بستام تصریح کرد: نصب کنتورهای هوشمند روی همه چاه‌های کشاورزی در سطح استان از برنامه‌های جدی این شرکت است و این امر سهم بسزایی را در کنترل مصارف آبی و مدیریت آن برای بهبود وضعیت آبخوان دارد.

نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل همچنین از انسداد26حلقه چاه با صرفه‌جویی 0.7 میلیون متر مکعب آب از اول سال جاری تاکنون خبر داد.

  پرینت
شناسه خبر : 900 | تاریخ انتشار : 22 شهریور 1399 - 16:26 | 170 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :