کوهی،رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت استان اردبیل از دخالت نمایندگان در انتصابات انتقاد کرد

به گزارش شیوابیان،حبیب کوهی در جمع دبیران احزاب و فعالین سیاسی استان اردبیل با تشریح و تحلیل فضای سیاسی استان گفت:

 صدای اعتراض امام جمعه محبوبِ اردبیل نسبت به عملکرد برخی از نمایندگان مجلس، ندایِ به حق مردم استان اردبیل است.

حبیب کوهی، رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت استان اردبیل گفت:

برخی از نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی، مسیر عملکرد و پیگیریهای خود را طبق فرمایشات و منویات آیت‌الله عاملی به سمت استیفای حقوقِ به حق اهالی شریف استان و جهت توسعه و پیشرفتِ میدانی مطالباتِ ولی نعمتان خود تغییر دهند.

حبیب کوهی با اشاره به تذکرات این هفته امام جمعه اردبیل در خطبه های نمازجمعه ، مبنی بر دخالت برخی از نمایندگان در انتصابات به بهانه احقاقِ حقوق ملت، گفت: به نمایندگی از احزاب سیاسی و مردم شریف استان اردبیل، بارها از نمایندگان درخواست و مطالبه کرده ایم برای تحقق شایسته سالاری و شایسته گزینی از اصرار بر انتصابات فعالین ستادی،پرهیز کنند.

 این فعال سیاسی اصولگرا گفت: متاسفانه با انرژی ای که برخی ازنمایندگان استان برای انتصابِ افراد رد صلاحیت شده، بی‌تجربه و ستادی برای مناصب مدیریتی صرف می‌کنند، نمی‌توان‌ بسیاری از مشکلات استان را برطرف کرد، لذا به نظر می‌رسد برخی از نمایندگان اهم فعالیتهای خود را به رقابت فی‌مابین در فضای انتصابات مدیران استان محدود کرده‌اند و تلاش در جهت انتصاباتِ ضعیف و غیرمرتبط با حوزه تخصصی در دستگاهای اجرایی را راه انداخته اند تا با این رقابت بی مورد کام مردم را با معرفی افراد ضعیف و غیرمتخصص تلخ کنند.

 حبیب کوهی گفت: در همراهی با منویات امام جمعه محبوب و دانشمند اردبیل و با آسیب شناسی مصائب چند سال اخیر، مدیرسازی سفارشی را آفت بزرگ پیشرفت استان می‌دانیم و آماده طرح روابط پشت پرده و بِده و بستان هایی هستیم که مدیریت عالی استان را تحت فشار قرار داده و به سمت و سوی باج‌گیری رفته‌اند. این در حالی است که تعدادی از نمایندگان مجلس حتی تذکرات شورای نگهبان مبنی بر عدم دخالت در انتصابات را جدی نمی‌گیرند و نقد امروز را به نسیه فردا ترجیح می‌دهند.

  پرینت
شناسه خبر : 6702 | تاریخ انتشار : 30 بهمن 1400 - 23:36 | 122 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :