شیوا بیان- مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل از برگزاری مانور جهادی تعمیرات برق مسیر مشگین شهر - مرادلو خبر داد.

به گزارش شیوا بیان، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت : برای اجرای مانور جهادی تعمیرات برق مسیر مشگین شهر – مرادلو بیش از یک میلیارد و 200میلیون تومان هزینه کردیم.

حسین قدیمی در حاشیه آغاز مانور جهادی تعمیرات برق در مشگین شهر اظهار کرد: در این مانور یک دستگاه اتوبستر در راستای افزایش ولتاژ و رفع ضعف برق منطقه به قیمت 500 میلیون تومان خریداری و نصب شده است.

وی خاطرنشان کرد: شرکت توزیع برق استان اردبیل در راستای تامین برق مستمر و پایدار، افزایش قابلیت اطمینان و تاب آوری شبکه، کاهش خاموشی ها، جلب رضایتمندی مشترکین و ارتقا آمادگی همکاران در مقابله با بحران این مانور جهادی را برگزار می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل بابیان اینکه در این مانور 38 اکیپ و 202 نفر حاضر هستند، گفت: این مانور در مسیر پست 63 کیلوولت مرادلو در حال انجام است تا افزایش و بهبود شبکه برق مشگین و رضایت مشترکین را شاهد باشیم.

قدیمی اقدامات اجرایی در این مانور را تعویض مقرهای معیوب، اصلاح تیرهای فرسوده و کجی آنها و افزایش ظرفیت نیرورسانی با تعویض سطح مقطع سیم های ابتدا فیدر ها اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل در ادامه بیان کرد: این برنامه اولین مانور جهادی تعمیرات در سطح استان است و در اواخر ماه آینده مانور دیگری در دو فیدر چهار شمالی و فیدر چهار جنوبی شهر اردبیل برگزار خواهد شد.

  پرینت
شناسه خبر : 1225 | تاریخ انتشار : 20 مهر 1399 - 19:58 | 197 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :