عضو شورای شهر اردبیل گفت: همکاری دستگاه های اجرایی با شورا و شهرداری اردبیل ضعیف است.

ب️ه گزارش خبرنگار شیوا بیان، زهرا قدیمی عضو شورای اسلامی شهر اردبیل در جلسه رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اردبیل با استاندار، هدف از ایجاد سازمان ها و دستگاه های دولتی را با هدف ارایه خدمات به مردم عنوان کرد و گفت: متاسفانه آنطور که باید, هماهنگی و رابطه کاری بین دستگاه های استان با شورا و شهرداری مشاهده نمی شود.
️وی افزود: به رغم اینکه مشارکت و همکاری با شورا و شهرداری انجام نمی شود حتی در برخی موارد نیز شاهد هستیم که مانع تراشی هایی در اجرای برنامه ها و مصوبات شورا ایجاد می شود که این مسائل باعث می شود شهروندان از دریافت خدمات مطلوب بی بهره باشند.
️عضو شورای شهر اردبیل تصریح کرد: لایحه ای به شورا ارائه می شود و پس از صرف زمان و همفکری و کارشناسی از سوی اعضای شورا آن لایحه مصوب و جهت اجرا به شهرداری ارجاء داده می شود اما متاسفانه طرح پس از طی این فرآیند و در مرحله اجرا با مقاومت هایی روبرو می شود که این امر موجب نارضایتی مردم می شود.
️قدیمی با گلایه از عدم برگزاری جلسات ماده ۵ در مرکز استان بیان کرد: متاسفانه این جلسات حتی به فاصله ۷ ماه نیز برگزار نمی شود که خواستاریم این امر به عنوان یک مشکل اساسی از سوی استانداری مورد رسیدگی قرار گیرد.
وی در خصوص جلسات ماده ۹ نیز اذعان کرد: در چند سال گذشته ندیده ایم که پرونده های ارجاعی و موضوعات مطروحه در جلسات ماده ۹ منجر به نتیجه شود که در این خصوص نیز خواستار پیگیری های لازم از سوی استانداری هستیم.
قدیمی در پایان خواستار همکاری تنگاتنگ و شفاف و ملموس استانداری با شورای شهر شد و گفت: قطعا هر اندازه این همکاری ها بیشتر و نزدیک تر باشد معضلات شهری روی هم انباشته نخواهد شد و در سریعترین زمان ممکن قابل حل خواهد بود.

  پرینت
شناسه خبر : 3757 | تاریخ انتشار : 16 آبان 1400 - 9:57 | 300 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :