رییس هیات والیبال استان اردبیل از تجهیز هیات‌های شهرستانی والیبال و تداوم این امر در طول سال خبر داد.

به گزارش شیوابیان، پیمان مدرس رییس هیات والیبال استان اردبیل در نشست با معاون تربیت بدنی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل و مدیرعامل باشگاه مقاومت استان ضمن ارائه گزارش عملکرد این هیات ورزشی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی های بلند مدت و اعمال محدودیت ها اذعان کرد: به رغم این مشکلات هیات والیبال استان با برنامه های منسجم در جهت توسعه رشته والیبال در استان حرکت کرد که از آن جمله می توان به ورود به بحث تیم داری بعد از چندین دهه در استان اشاره کرد.

وی افزود: مساله مهم دیگری که هیات استان روی آن تمرکز کرد، توجه به ارتقای سطح داوران و مربیان با برگزاری دوره های متعدد بازآموزی و دوره های داوری و مربیگری در استان بود که خوشبختانه این کلاس ها با استقبال خوب علاقمندان روبرو شد.

رییس هیات والیبال استان اردبیل گفت: متاسفانه برگزاری لیگ استانی چندین سال مورد غفلت قرار گرفته بود. هیات استان با برنامه ریزی مدون در سال گذشته توانست لیگ استانی والیبال را برگزار کند که خوشبختانه این مسابقات با همکاری اعضای هیات و حضور مناسب تیم ها به صورت با شکوه برگزار شد.

مدرس به برگزاری جلسات متعدد با روسای هیات های شهرستانی در ابتدای سال جدید اشاره کرد و گفت: این جلسات با هدف بررسی مسائل و مشکلات والیبال شهرستان ها برگزار شد که قطعا خروجی آن در پیشرفت والیبال در شهرستان ها مثمرثمر خواهد بود.

وی در پایان از تجهیز هیات های شهرستانی به توپ، تور و سایر ملزومات وررشی اشاره کرد و گفت: این امر نیز برای اولین بار در هیات والیبال رقم خورد و در طول سال نیز تداوم خواهد داشت.

رییس هیات والیبال استان اردبیل در پایان این دیدار سال جدید را سال راه اندازی والیبال ساحلی در استان قلمداد کرد و گفت: برنامه ریزی های لازم و رایزنی با شهرستان های مستعد در این خصوص انجام شده که امیدواریم با حمایت مسئولین و خصوصا شهرداری ها، راه اندازی والیبال ساحلی در سریعترین زمان ممکن در استان محقق شود.

  پرینت
شناسه خبر : 8184 | تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1401 - 10:16 | 17 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • نویسنده : رشید عبدالحسینی