رییس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: واردات ماشین آلات سنگین از مناطق آزاد برای شهرداری‌های شمالغرب نیازمند اقدام ملی و حمایت دولت است.

به گزارش شیوابیان، رییس شورای اسلامی شهر اردبیل اول دی در نشست اعضای شورای شهر با نائب رئیس مجلس ضمن تقدیر از حمایت های علی نیکزاد از مدیریت شهری در مجلس از جمله اختصاص اتوبوس‌های درون شهری،اجرای قانون مالیات برارزش افزوده، اخذ اعتبارات ملی بویژه برای مدیریت بحران و …..گفت: قدمهای مثبت نیکزاد برای تمامی شهرداریهای کشور ارزشمند و قابل تقدیر است.

جواد انصاری گفت: در جلسه ای که در این هفته با مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی و شهرداران مرکز استانهای شمالغرب داشتیم در ارتباط با ورود ماشین آلات سنگین از مناطق آزاد درخواستی به معاون رییس جمهور نوشتیم که امیدواریم با رایزنی های جنابعالی این امر محقق شود.

وی با بیان اینکه مناطق آزاد ظرفیت مناسبی برای واردات ماشین آلات سنگین برای شهرداریهای شمالغرب دارد؛ افزود:اقدام ملی و حمایت دولت قطعا میتواند موثر باشد.

رییس کمسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: تجهیزات برف روبی و ماشین آلات سنگین شهرداری اردبیل بسیار محدوداست. هرچند تعدادی ماشین الات سنگین برای اردبیل تهیه شده ودر حال حمل و ارسال به اردبیل است اما لازم است در این حوزه نیز مجموعه مدیریت شهری را مجددا حمایت کنید.

وی ضمن تقدیر از تلاشهای شهردار اردبیل در بحث واریز به موقع حقوق‌پرسنل شهرداری نیز گفت: در حال حاضر درامد شهرداری بسیار پایین ست اما پرداخت حقوق به موقع تمامی کارکنان در اولویت برنامه های شهردار محترم است که جای تقدیر و تشکر دارد.

  پرینت
شناسه خبر : 10494 | تاریخ انتشار : 01 دی 1401 - 19:38 | 29 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :