مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از پایداری شبکه‌های گازرسانی و آمادگی کامل نیروهای امدادی و عملیاتی برای تداوم خدمت رسانی به بیش از 500 هزار مشترک در روزهای سرد سال خبر داد.

به گزارش شیوا بیان، سردار اسماعیلی عنوان کرد: امسال شاهد شروع زود هنگام برودت هوا در استان اردبیل بودیم که در همین راستا و به جهت تامین گاز پایدار برای مشترکین گاز در استان تمهیدات لازم در نظر گرفته شده و گروه های امدادی و نیروهای عملیاتی این شرکت با ارتقای سطح آمادگی، پیش‌بینی‌ها و پیشگیری‌های لازم را برای ارایه خدمات مستمر و پایداری شبکه های گاز انجام داده اند.

وی شناسایی نقاط آسیب پذیر، سرعت عمل نیروها در اجرای  پروژه های نوسازی شبکه ، افزایش تاب آوری شبکه های گاز ، سنجش آمادگی نیروهای امدادی و عملیاتی و آموزش کامل نیروهای امدادی و گازبان را نمونه‌ای از اقدامات این شرکت در خصوص پایداری شبکه های توزیع گاز برشمرد.

اسماعیلی گفت: در سطح ادارات تابعه استان با برگزاری مانورهای متعدد در طول سال و شناسایی نقاط قوت و ضعف نیروهای امدادی و عملیاتی و با برنامه ریزی آموزشی نیروهای امدادی و گازبانی ضمن ارتقاء دانش فنی، مهارت های لازم را کسب کرده و از آمادگی کامل برای ارایه خدمات بهینه به مشترکین گاز را دارند.

مدیرعامل شرکت گاز استان نگهداری و تعمیرات تأسیسات و تجهیزات را بسیار مهم توصیف و اذعان کرد: سرویس دوره ای و انجام تعمیرات اساسی ایستگاه ها و میترینگ های سطح استان در طول سال براساس برنامه جامع نگهداری و تعمیرات PM توسط نیروهای عملیاتی انجام شده و بر اساس چک لیست های مربوطه توسط بازرسین این شرکت در دوره های زمانی مشخص مورد ممیزی قرار می گیرند. 

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد خانوارهای شهری و ۹۵ درصد خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند، گفت: هم اکنون بیش از نیم میلیون و ۰۲۶ هزار مشترک گاز طبیعی در استان وجود دارد.

اسماعیلی در پایان از تمامی مشترکین درخواست کرد تا با مدیریت بهینه مصرف و رعایت نکات ایمنی در هنگام استفاده از گاز طبیعی، زمستانی بدون حادثه را سپری کنند.

  پرینت
شناسه خبر : 1957 | تاریخ انتشار : 24 آذر 1399 - 9:18 | 205 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :