سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: با توجه به فرارسیدن فصل های سرد سال، احتمالا پاییز و زمستان سختی را در پیش خواهیم داشت و باید آمادگی لازم را برای مقابله با موج جدید کرونا در استان داشته باشیم.

به گزارش شیوا بیان اردبیل، دکتر شهرام حبیب زاده در نشست مشترک دکتر حبیب زاده سرپرست دانشگاه و هیئت مدیره نظام پزشکی اردبیل که با موضوع بررسی اقدامات حوزه سلامت استان و همکاری های مشترک دانشگاه و نظام پزشکی برگزار شد ضمن قدردانی از فعالیت های سازمان نظام پزشکی در طول شیوع بیماری کرونا گفت: با توجه به فرارسیدن فصل های سرد سال، احتمالا پاییز و زمستان سختی را در پیش خواهیم داشت و باید آمادگی لازم را برای مقابله با موج جدید کرونا در استان داشته باشیم.

وی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد و  افزود: پیش بینی ما این است با توجه به برودت هوا شاهد پیک کرونا در اواسط آبان ماه باشیم  و همچنین گفتنی است در خصوص واکسن آنفلوآنزا و نحوه توزیع و افراد واجد شرایط تزریق واکسن، در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تنها راه حل پیشگیری از این بیماری را تغییر شیوه زندگی  معرفی کرد و همچنین از عملکرد مناسب هیات امنا و دستجات عزاداری در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی قدردانی کرد.

گفتنی است در این نشست، رئیس و اعضای هیأت مدیره نظام پزشکی اردبیل با بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص مسائل و مشکلات موجود حوزه سلامت استان، مطالبی بیان کرده و به تبادل نظر پرداختند.

  پرینت
شناسه خبر : 1012 | تاریخ انتشار : 31 شهریور 1399 - 14:35 | 98 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :