شهردار اردبیل گفت: طی ۴ ماه گذشته حدود ۱۶۰ میلیارد تومان از بدهی‌های سنوات گذشته شهرداری پرداخت شد.

به گزارش شیوابیان،محمود صفری عصر امروز در جلسه بررسی برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری اردبیل اظهار کرد: طی ۴ ماه گذشته حدود ۱۶۰ میلیارد تومان از بدهی‌های سنوات گذشته شهرداری پرداخت شد.

وی افزود: در همین مدت کلیه حقوق و مزایای کارکنان مجموعه شهرداری اردبیل نیز به‌موقع پرداخت شد که حدود ۱۴۰ میلیارد تومان بود.

نگاه یکسان به مناطق ۵ گانه شهرداری در تقسیم بودجه عمرانی

شهردار اردبیل بیان کرد: نگاه یکسان و عادلانه به مناطق ۵ گانه شهرداری در بحث تقسیم بودجه عمرانی از دیگر ویژگی‌های مهم برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری اردبیل است و تلاش ما در تدوین این بودجه تکیه بر واقعیت‌های حاکم بر اقتصاد جامعه بوده تا بتوانیم بودجه‌ عملیاتی‌تری داشته باشیم.

صفری تصریح کرد: کلیه نیازها و مباحث مالی معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه شهرداری اردبیل در برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری پیش‌بینی شده است.

وی تاکید کرد: رفع نیازهای اساسی در زمینه تجهیزات لازم و همچنین توجه ویژه به بحث تحقیق و پژوهش و همچنین رفع دغدغه‌های موجود در زمینه فرهنگی و ورزشی، از دیگر شاخصه‌های مهم این برنامه و بودجه است.

شهردار اردبیل گفت: تاثیرات تورمی نیز در تدوین برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری لحاظ شده و سمت و سوی برنامه و بودجه سال آینده در جهت ایجاد ارتباط و همگرایی بیشتر مابین شهرداری و شهروندان است و این بودجه در روزهای آینده تقدیم شورای اسلامی شهر خواهد شد.

  پرینت
شناسه خبر : 5618 | تاریخ انتشار : 24 دی 1400 - 9:16 | 18 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :