بخشدارجعفرآباد با تاکید بر همکاری شهروندان در اجرای محدودیت های طرح جدید از پلمپ ۲۲ واحد صنفی متخلف خبر داد.

بایرام فیضی بخشدار جعفرآبادمغان در گفت وگو با خبرنگار شیوا بیان، در خصوص روند اجرای طرح جدید محدودیت های کرونایی در سطح جعفرآبادمغان، عنوان کرد: با شروع محدودیت های جدید کرونایی، اکیپ‌ متشکل از بازرسی بخشداری ،سپاه ،اداره صمت، اتاق اصناف، شبکه بهداشت و درمان و پلیس اماکن نظارت مستمر بر اجرای محدودیت ها را بر عهده گرفتند و تا پایان طرح نیز بازرسی ها ادامه خواهد داشت.

وی افزود: جعفرآبادمغان در وضعیت قرمز قرار دارد و محدودیت های جدید کرونایی بر مبنای وضعیت اعمال شده به نحوی که در سطح شهر تنها مشاغل گروه ۱ مجاز به فعالیت هستند. رویکرد اکیپ های نظارتی جعفرآبادمغان تذکر لسانی به صنوف متخلف است اما در صورت عدم توجه واحدهای صنفی متخلف به تذکرات بازرسین، با افراد متخلف برخورد قانونی و واحد صنفی مربوطه پلمپ خواهد شد و در همین راستا تاکنون ۲۲ واحد صنفی متخلف پلمپ شده است.

بخشدار جعفرآباد ادامه داد: بیماری کرونا مشکلات فراوانی را برای مردم بویژه اصناف بوجود آورده است اما حفظ سلامت عمومی از مهمترین اولویت هاست و اعمال محدودیت فعالیت برای صنوف در راستای کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا است.

فیضی گفت: مردم محور اصلی در اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها هستند که با مشارکت همه شاهد کنترل بیماری کرونا و همچنین کاهش تعداد مبتلایان و فوت‌های ناشی از این بیماری خواهیم بود که خوشبختانه تاکنون شاهد مشارکت شهروندان در سطح جعفرآبادمغان بوده ایم.

وی تاکید کرد: بر اساس بازرسی های انجام شده در سطح شهر تاکنون بیش از ۷۷ واحد صنفی مورد رصد و پایش قرار گرفته که از این تعداد به ۳۲ واحد تذکر داده شده و ۲۲ واحد صنفی متخلف نیز پلمب شده است.

خبرنگار افتخاری: مهرداد عاصمی

  پرینت
شناسه خبر : 1936 | تاریخ انتشار : 20 آذر 1399 - 15:01 | 19 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :