شهرام حبیب زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بمناسبت روز بهورز پیام تبریک صادر کرد.

 به گزارش شیوا بیان، شهرام حبیب زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بمناسبت روز بهورز پیام تبریک صادر کرد. در متن این پیام چنین آمده است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

بهورزان به عنوان سربازان خط مقدم نظام سلامت کشور، نقشی بسیار حیاتی را در سلامت ‌جامعه‌ به عهده دارند. بهورزان از موثرترین نیروها در ارتقاء سلامت بوده و فعالیتهای آنها در تامین، حفظ و ارتقاء سلامت جامعه نقشی حیاتی دارد، به طوریکه با کمترین هزینه و امکانات و با تلاش و فعالیت شبانه روزی خود، نقش مهم و تاثیرگذاری در پیشگیری از بیماریها و صیانت از سلامت مردم دارند.

بهورزان، جامعه نگرترین دانش آموختگان نظام سلامت هستند و ارائه خدمات مراقبتهای اولیه بهداشتی درمانی توسط بهورزان در جامعه روستایی از عوامل موثر در توسعه شاخصهای انسانی می باشد که موجب توسعه شاخصهای اجتماعی می شود.

اگر امروز شاهد ریشه کنی بیماری‌هایی مانند فلج اطفال، کاهش مرگ و میر کودکان و مادران و کاهش بیماری‌های واگیر در کشور هستیم باید همه‌ را مرهون ‌زحمات‌ و تلاش‌ بهورزان‌ بدانیم‌، زیرا ارتقاء شاخص‌‌های‌ بهداشتی‌ کشور به ویژه در روستاها در گرو تلاش‌ و فعالیت‌ این‌ عزیزان‌ است‌.

فرارسیدن ۱۲ شهریور روز بهورز را خدمت زحمتکش ترین و کارآمدترین نیروها در حوزه سلامت استان تبریک عرض نموده و برای بهورزان عزیز موفقیت و تندرستی را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

شهرام حبیب‌زاده
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

  پرینت
شناسه خبر : 3510 | تاریخ انتشار : 12 شهریور 1400 - 15:56 | 318 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :