شیوا بیان- ناظر فدراسیون اسکی و رییس کمیته اسکی روی چمن ایران گفت: پیست اسکی روی چمن فندقلو قابلیت برگزاری مسابقات ملی و بین المللی را دارد.

به گزارش شیوا بیان، سید جواد صید با حضور در پیست اسکی روی چمن نمین ضمن تقدیر از تلاشها و اقدامات انجام گرفته جهت از سرگیری مراحل تکمیل پروژه پیست چمن فندقلو بر مرتفع سازی بقیه موارد جهت استانداردسازی پیست برای مسابقات بین المللی مواردی را تشریح کرد.
وی افزود : آنچه مهم است کیفیت چمن پیست اسکی این منطقه است که خودبخود تا ۷۰ درصد شرایط را برای اخذ تائیدیه فدراسیون جهانی تامین می نماید و مورد توجه بسیاری از ورزشکاران خارجی اسکی روی چمن است.
ناظر فدراسیون اسکی و رییس کمیته اسکی روی چمن ایران بیان کرد: در صورت نصب دکلها و اصلاح محل های آسیب دیده پیست و لحاظ تغییرات ارائه شده ، می توانیم برای اخذ مجوز و اعلام آمادگی برای برگزاری تمامی مسابقات ملی و بین المللی اقدام نماییم.
صید خاطر نشان کرد ساختمان مدرسه اسکی نیز که از سالهای قبل با نظارت فدراسیون ساخته شده و اکنون نیز رسیدگی بسیار خوبی شده است در بهترین نقطه پیست قرار دارد و قابلیت اسکان ورزشکاران طی اجرای مسابقات و اردوها را دارد .
وی ادامه داد: مورد مهم دیگر، محافظت از محدوده پیست جهت نگهداری از چمن و دستگاه ها است که در مرحله بعدی باید مد نظر قرار گیرد. اضافه می شود، در پایان بازدید مقرر شد تا گزارش این بازدید توسط هیات اسکی استان تهیه و با تایید فدراسیون جهت ادامه روند کار در اختیار مجریان طرح قرار گیرد.

  پرینت
شناسه خبر : 1475 | تاریخ انتشار : 11 آبان 1399 - 19:15 | 248 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :