شهردار آلنی گفت: در خصوص رفع مشکل افت فشار آب جلسات متعددی با معاون عمرانی استانداری و مسئولان آب و فاضلاب انجام شده و پیگیر جدی برای حل این موضوع هستیم.

علی قلیپور در گفتگو با خبرنگار شیوا بیان عنوان کرد: درخت کاری در پارک یاتاقان ائلرباغی،درخت کاری در ورودی شهر، دیوارچینی و زیباسازی ورودی شهر، آسفالت کوچه صنوبر، توسعه و بهسازی انتهای کوچه شهید پیرنظری و سایر کوچه‌ها آغاز شده و در نقاط مختلف شهر کار عمرانی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه به محض پایان جدول کشی، تسطیح و زیر سازی کوچه‌ها به سرعت عملیات آسفالت معابر آغاز می شود، افزود: شهر آلنی یک شهر جوان و نوپا است و تمام تلاش شهرداری و اعضای شورای شهر این است که در فصول کاری عملیات اجرایی طرح ها عمرانی به سرانجام برسد.

شهردار آلنی ادامه داد: خدمات عمرانی در معرض دید عموم است که با همکاری و همیاری مردم و اعضای شورای شهر دغدغه های چندین ساله را به صورت جدی پیگیر هستیم و همچنین با شروع طرح هادی شهر و ممیزی که خیلی مهم بوده بسیاری از مشکل مردم حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه مشکلات در این شهر زیاد است گفت: همه مشکلات بصورت کارشناسی احصا شده و علیرغم جذب مشارکت مردمی دنبال حمایت های دولتی از مرکز استان و کشور هستیم.

قلیپور افزود: متاسفانه چند روزی است که با گرم شدن هوا، شهروندان از قطعی و افت فشار آب در مناطقی از شهر گله مند هستند و در این مورد نیز جلسات متعددی با معاون عمرانی استانداری و مسئولان آب و فاضلاب انجام شده و پیگیر جدی برای حل این موضوع هستیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از عوامل افت فشار آب فرسودگی شبکه آب و شکستگی لوله ها است، گفت: هدر رفت آب به دلیل فرسودگی شبکه است که آب و فاضلاب در این خصوص می تواند اقدامات لازم را جهت تامین آب شرب سالم برای این شهرگردشگری انجام دهد.

شهردار آلنی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در کنار کارهای عمرانی به مسایل اجتماعی و فعالیت های فرهنگی نیز اهتمام بیشتری داریم و اعتقاد ما این است توسعه عمرانی درسایه ارتقای فرهنگی امکان پذیر است.

وی ادامه داد: از جمله اقدامات شهرداری در بحث فرهنگی دیدار صمیمانه با تکواندو کاران، بازدید از کتابخانه آیت‌الله مشکینی شهر آلنی، همکاری با مساجد و کارهای فرهنگی،کمک به تیم های ورزشی و فوتبال، دیدار با امام جمعه، برگزاری یادواره شهدای آلنی، برگزاری مسابقات ورزشی و تجلیل از تیم والیبال شهرداری آلنی بوده است.

  پرینت
شناسه خبر : 2898 | تاریخ انتشار : 06 اردیبهشت 1400 - 9:36 | 380 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :