اردبیل- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 17 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و فوت 4 نفر طی ۲۴ ساعت گذشته در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 191 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

به گزارش شیوا بیان، محمدرضا رضایی بنا در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته ۱۷ نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص ۲۳ نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: هم اکنون شهرهای اردبیل، مشگین‌شهر، پارس آباد، گرمی، خلخال، نمین و سرعین در وضعیت زرد و شهرهای بیله سوار، نیر، کوثر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

معاون ‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در حال حاضر تعداد ۱۹۱ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و در حال حاضر ۶۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته۴ مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان ثبت شده است.

رضایی بنا در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از ۱۷ مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، ۱۳ نفر از اردبیل، ۲ نفر پارس آباد و ۲ نفر از خلخال گزارش شده است.

 

  پرینت
شناسه خبر : 2495 | تاریخ انتشار : 23 دی 1399 - 21:09 | 151 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :