اردبیل- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از کسب ۲ مقام توسط روابط عمومی این شرکت در جشنواره تولیدات کرونایی روابط عمومی ادارات استان اردبیل خبر داد.

به گزارش شیوا بیان، حسین قدیمی با اعلام این خبر افزود : این جشنواره توسط شورای هماهنگی روابط عمومی استان اردبیل و در بین روابط عمومی های دستگاه های اجرایی و فرمانداری های استان برگزار شد که روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اردبیل موفق به کسب “رتبه دوم بخش موشن گرافی ” و “رتبه سوم بخش کلیپ”  شد که نشان از توجه ویژه روابط عمومی این شرکت در زمینه اطلاع رسانی جهت پیشگیری از ویروس کرونا است .

 

 حسین قدیمی با اشاره به مسئولیت و وظایف روابط عمومی ها در امر اطلاع رسانی تصریح کرد: در شرایط فعلی، روابط عمومی ها باید آنلاین و با ابزارهای نوین اطلاع رسانی آشنا باشند وگرنه با نگاه سنتی نمی توان با مخاطبان ارتباط برقرار کرد.‌

 مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اظهار داشت : در راستای تحقق دولت الکترونیک و رفاه حال مردم ، جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم سامانه ” برق من ” در کل شرکتهای توزیع سراسر کشور به صورت‌ یکپارچه راه اندازی شده است.

 وی تاکید کرد: جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا یکی از بهترین روش های دسترسی به خدمات صنعت برق ارائه خدمت به صورت غیر حضوری و از طریق مراجعه به سایت شرکت و همچنین ”  اپلیکیشن برق من ” است .

حسین قدیمی از هم استانی های عزیز درخواست کرد جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و راحتی خود به شرکت توزیع برق استان مراجعه نکرده و خدمات حوزه برق را از طریق نصب این اپلیکیشن پیگیری ودریافت کنند .

  پرینت
شناسه خبر : 1893 | تاریخ انتشار : 17 آذر 1399 - 17:51 | 211 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :