فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی، کالاهای اساسی احتکار شده را در یکی از محلات اردبیل کشف کردند.

به گزارش شیوابیان،به نقل از سایت خبری پلیس، سردار هوشنگ حسینی اظهار کرد: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مقابله با پدیده شوم احتکار و مبارزه بی امان و مقتدرانه با برهم زنندگان امنیت و نظم اقتصادی، ماموران پلیس امنیت اقتصادی اردبیل گزارش‌هایی مبنی بر احتکار کالاهای اساسی و مصرفی در یک انبار در شهرک سینا شهر اردبیل دریافت کردند.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی پس از اطمینان از صحت گزارش‌های دریافتی و هماهنگی قضائی و با همراهی بازرس اداره صنعت، معدن و تجارت به محل اعزام که در بازرسی به عمل آمده ۱۰ تن و ۴۱۰ کیلو گرم انواع برنج، ۷۶۰ کیلوگرم روغن خوراکی و ۸۸۰ کیلوگرم خرما کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه کشفیات به دست آمده در این عملیات به صورت غیرقانونی دپو و احتکار شده بود، گفت: محتکر کالاهای اساسی با تشکیل پرونده تحویل اداره تعزیرات حکومتی شد.

وی همینطور از توقیف یک دستگاه کامیون در ابتدای محور اردبیل ـ سرچم توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی اردبیل به‌دلیل انتقال محموله گندم قاچاق خبر داد.

وی با اشاره به هماهنگی قضائی در این رابطه افزود: با تشکیل تیم‌های عملیاتی کامیون حامل ۲۶تن گندم شناسایی و توقیف شد.

  پرینت
شناسه خبر : 4566 | تاریخ انتشار : 21 آذر 1400 - 10:52 | 24 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :