اردبیل- رئیس شورای شهر اردبیل گفت: کم کاری و کوتاهی مسئولان در خدمت گذاری به مردم، خیانت آشکار به آرمان و خون شهدا است.

به گزارش شیوا بیان، جواد انصاری خدمت به مردم را از سفارشات مهم شهدا دانست و عنوان کرد: کم کاری و کوتاهی مسئولان در خدمت گذاری به مردم، خیانت آشکار به آرمان و خون شهدا است.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی موجود در جامعه، وحدت و همدلی مردم و مسئولان و کار جهادی و انقلابی را نیاز اصلی جامعه امروز کشور دانست و گفت: همانطوری که مقام معظم رهبری تأکید کرده اند، چاره برون رفت از بحران اقتصادی کشور، اتکا به توان داخلی و نیروی جوان مستعد و متعهد است که بایستی در این خصوص اقدامات اساسی زیادی صورت گیرد.

رئیس کمیسیون ایثارگران شورای شهر اردبیل افزود: تجربه دوران پر افتخار دفاع مقدس نشان داد که با همت و کار جهادی و تکیه بر توان داخلی، می‌توان بر بزرگ ترین تحریم‌ها غلبه کرد و جهانیان را به تحسین و حیرت واداشت.

انصاری ضمن گرامی داشت سالروز شهادت سردار شهید «حسن تهرانی مقدم» گفت: شهید حسن تهرانی مقدم، در اوج جوانی و همراه با یک عده جوان مخلص انقلابی، صنعت موشکی را بنا نهاد و جان خویش را در این راه فدا کرد و «پدر موشکی» ایران لقب گرفت و توانست با ایجاد یک قدرت بازدارندگی ارزشمند، سایه جنگ را برای همیشه از روی ایران اسلامی دور کند.

رئیس شورای شهر اردبیل در پایان سخنان خود گفت: قهرمانانی چون شهید حسن تهرانی مقدم ها راه و رسم غلبه بر تحریم ها را به ما نشان داده اند و ما باید به جای اینکه چشم امید به رویدادهای سیاسی استکبار داشته باشیم باید راه شهید تهرانی مقدم ها را ادامه دهیم.

  پرینت
شناسه خبر : 1711 | تاریخ انتشار : 22 آبان 1399 - 20:32 | 347 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :