طی مراسمی باحضور اسمعیل زاده مدیر مخابرات منطقه اردبیل،حاج یاوراسماعیل نژاد از فرماندهان دفاع مقدس و جمعی از همکاران، ضمن گرامیداشت روز شهدا از ۲۷تن از همکارانی که اخیراً دراین منطقه به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند تجلیل به عمل آمد.

به گزارش شیوابیان،اسمعیل زاده مدیر مخابرات منطقه اردبیل ضمن تبریک اعیادشعبانیه و گرامیداشت یادوخاطره شهیدان اظهار داشت:شهادت، توفیق و تداوم ایثارگری است وپاسداری از این فرهنگ، یک اصل مهم در انقلاب ما به شمار می‌رود.
در ادامه مراسم مدیرمخابرات منطقه اردبیل ضمن قدردانی ازتلاش وخدمات صادقانه کارکنان منطقه،بازنشستگان را خردمندان جامعه دانست و بیان کرد: این عزیزان منبعی از خاطرات و تجارب مختلف هستند که باید از ظرفیت و تجربه ارزشمند این عزیزان استفاده بهینه شود.

حاج یاوراسماعیل نژاد،یکی از فرماندهان دفاع مقدس واز همرزمان شهیدان مهدی و حمید باکری، به بیان خاطراتی از دفاع مقدس پرداخت و یادآور شد: شهید مهدی باکری پاسدار نمونه وفرماندهی فداکار بود که با همه وجود،خود را پیرو خط امام می دانست ودردوران دفاع مقدس رشادت‌های بسیاری ازخود نشان داد و الگویی بی‌نظیر برای جوانان نسل های مختلف به شمار می‌رود.وی تاکیدکرد:امنیت فعلی درکشورمان مرهون جان فشانی وخون شهداست.
در پایان این مراسم با اهدای شاخه گل، لوح تقدیر و هدایایی از زحمات ۲۷تن از همکارانی که اخیراً در این منطقه به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند،تجلیل به عمل آمد.

 

  پرینت
شناسه خبر : 7036 | تاریخ انتشار : 26 اسفند 1400 - 11:12 | 204 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :