اردبیل- حسن نوعی اقدم در خصوص حمایت از نامزدهای انتخاباتی گفت: برای همه ما وظیفه است در انتخابات ها با همراهی مردم شریف مشارکت جدی داشته باشیم و کمبود ها و نارضایتی ها را که زودگذر خواهد بود به تعیین سرنوشت آینده ملت و کشور دخالت ندهیم.

دکتر حسن نوعی اقدم: با عرض سلام؛ ابتدا یاد وخاطره سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای عملیات کربلای پنج بویژه برادران شهید دکتر سلیم و دکتر سلمان نوعی اقدم که سالگرد شهادت این عزیزان در هفته جاری می باشد را گرامی داشته و بر روان پاک آن ها درود میفرستم.

س- نظرجنابعالی در رابطه با لایحه بودجه سال۱۴۰۰ چیست؟

ج- لایحه ای که دولت برای بودجه سال ۱۴۰۰ تقدیم مجلس کرده است ایرادات زیادی دارد که مهمترین آن ها تضاد بین درآمدهای واقعی با هزینه های پیش بینی شده در لایحه است؛چون در شرایط فعلی کشور بیش از نصف منابع درآمدی پیش بینی شده در لایحه؛امکان تحقق ندارد.

لذا از نظر تخصصی میتوان گفت که این لایحه از اساس معیوب است و باید ساختار آن در مجلس به ویژه در حوزه درآمدها شفاف شود و در سمت هزینه ها هم با صرفه جویی های جدی و اولویت بندی پروژه ها اصلاح گردد و با عنایت به اینکه در سال۱۴۰۰ تکلیف تحریم ها مبهم می باشد.

لذا منابع درآمدی بودجه سال آینده کاملا در تزلزل خواهد بود و بهترین راه آن است که مجلس با رعایت احتیاط کامل بودجه سال ۱۴۰۰ را بصورت دو سقفی تصویب کند بدین معنی که اگر درآمدها پایین باشد دولت سقف پایین بودجه را اجرا کند و اگر درآمدها قابل توجه باشد دولت سقف بالای بودجه را به اجرا بگذارد لذا اگر مجلس لایحه دولت را عینا یا با تغییرات جزئی تصویب نماید در سال آینده چیزی معادل ۶۰% تورم خواهیم داشت که بسیار وحشتناک می باشد.

س- آیا در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری فعالیت های تبلیغاتی در مورد کاندیداهای موردنظر خواهید داشت؟

ج- بله حتما؛البته برای همه ما وظیفه است در انتخابات ها با همراهی مردم شریف مشارکت جدی داشته باشیم و کمبود ها و نارضایتی ها را که انشا الله زودگذر خواهد بود به تعیین سرنوشت آینده ملت و کشور دخالت ندهیم لذا بنده مصمم هستم همانند ادوار گذشته با توکل به خدا و با همکاری و همیاری تعدادی از دوستان و صاحب نظران و همشهریان علاقمند؛شبکه وسیع و قدرتمند مردمی با حضور همه اقشار مختلف مردم استان برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در سطح کل استان ودر محدوده قانونی شهر اردبیل هم برای تبلیغات انتخابات شورای شهر سازماندهی و راه اندازی کنیم.

س-آقای دکتر آیا گزینه ها و کاندیداهای مورد نظر تیم تبلیغاتی شمامشخص است؟

ج- فعلا مشخص نیست و فرایند انتخاب داوطلبان تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ طول خواهد کشید؛بدیهی است که هم در ریاست جمهوری و هم در شوراها با یک حرکت فراجناحی و بر اساس مدل منطقی و قابل قبول عامه مردم افرادی را از میان داوطلبان محترم با انتخاب خودشان مشخص خواهیم کرد که دلسوز و پاکدست؛ولایی و معتقد به اصول و آرمان های انقلاب اسلامی و متخصص و کاربلدو با تجربه بوده و زمینه رأی آوری خوبی داشته باشند و آنها را در یک لیست به مردم شریف معرفی خواهیم کردو در ایام رسمی تبلیغات هم در مورد ویژگی های کاندیداهای معرفی شده در محافل مختلف سخنرانی و تبلیغ خواهیم کرد.

لذا فعلا در مرحله تمهید مقدمات هستیم و جزئیات برنامه را مرحله به مرحله از طریق فضای مجازی و رسانه های استان به استحضار مردم شریف خواهیم رساند و سعی خواهیم کرد تا هفته اول بهمن ماه پیش نویس اولیه برنامه خود را به منظور دریافت پیشنهادات و اصلاحات از علاقمندان وصاحب نظران منتشر نماییم.

  پرینت
شناسه خبر : 2328 | تاریخ انتشار : 13 دی 1399 - 23:25 | 485 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :