مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از آغاز فعالیت 17 پایگاه ثابت و موقت امداد و نجات نوروزی 7 پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در سطح استان اردبیل خبر داد.

به گزارش شیوابیان، عزت اله ضربی صبح ۲۶ اسفند ماه در مراسم آغاز طرح نوروزی در مرکز فرماندهی انتظامی استان که با حضور دستگاه های عضو ستاد تسهیلات سفر برگزار شد با اعلام این خبر افزود: ۱۳ پایگاه ثابت،۴ پست موقت امدادی و ۷ پست ایمنی و سلامت مسافرین تمهیدات لازم را برای خدمات رسانی به هموطنان در نوروز اندیشیده اند.
وی با بیان اینکه طرح های نوروزی به صورت ملی از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین اجرا می شود، ادامه داد: هدف از این طرح کاهش تلفات جاده ای و شتاب دهی برای حادثه دیدگان است.
این مسئول با بیان اینکه ۱۸۰ نفر نیروی انسانی به صورت روزانه در طرح های نوروزی در سطح استان اردبیل مشارکت دارند، افزود: ۵۰ دستگاه خودروی های امدادی نیز به کار گرفته شده است.
ضربی با اشاره به این که تیم های واکنش سریع، واحدهای مرکز کنترل و هماهنگی عملیاتی و پاسخگویی اضطراری در مرکز استان و شعب تابعه به صورت ۲۴ ساعته در این طرح حضور دارند، ادامه داد: نیروهای جمعیت هلال احمر استان اردبیل همواره آماده امدادرسانی بوده و هموطنان می توانند در صورت بروز هر گونه حادثه با شماره اضطراری ۱۱۲ ندای امداد تماس بگیرند.

  پرینت
شناسه خبر : 7039 | تاریخ انتشار : 26 اسفند 1400 - 11:19 | 235 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :