رییس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان اردبیل گفت: از سال گذشته تا کنون در سطح استان پروژه های صنعت آب و برق در قالب پویش هر هفته الف ب ایران با هزینه 941 میلیارد تومان توسط مقام عالی وزارت و مقامات عالی کشور از جمله ریاست جمهوری افتتاح شده است.

به گزارش شیوا بیان, حسین قدیمی در مراسم قدردانی وزیر نیرو از دست اندرکاران پویش هر هفته الف- ب- ایران و همچنین رونمایی کتاب دلگرمی ها و همراهی ها که به صورت ارتباط ویدئویی با استان ها برگزار شد عنوان کرد: وزارت نیرو در سالجاری ۲۵۰ طرح با اعتبار ۵۰ هزار میلیارد تومان برنامه ریزی، طراحی و اجرا می کند که تا امروز در سطح استان پروژه های صنعت آب و برق در قالب این پویش با ۹۴۱ میلیارد تومان توسط مقام عالی وزارت و مقامات عالی کشور از جمله ریاست جمهوری افتتاح شده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل تصریح کرد: برای پروژه هایی که در سالجاری در قالب این پویش افتتاح شده، تاکنون ۴۵۱ میلیارد تومان هزینه شده که تا پایان سال این رقم به ۴۸۸ میلیارد تومان خواهد رسید.

رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان آب و برق را یکی از زیرساخت های ضروری و مهم عنوان کرد و افزود: عملکرد مناسب استان در اجرای این پویش نشان دهنده فعالیت های مستمر در سایه برنامه ریزی های دقیق  مسئولین مرتبط با حوزه نیرو بوده است.

او در تشریح پویش «هر هفته الف ب ایران» بیان کرد: وزارت نیرو از نیمه دوم سال ۹۸ پروژه هایی در قالب پویش هر هفته الف ب ایران به صورت منسجم و یکپارچه طراحی و به صورت سراسری افتتاح کرد که در سال گذشته ۲۲۷ طرح با اعتبار بالغ بر ۳۳ هزار میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

در پایان این مراسم لوح سپاسی از سوی وزارت نیرو توسط فرزاد قلندری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل به حسین قدیمی رییس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان جهت قدردانی از تلاش های وی در صنعت آب و برق اعطا شد.

  پرینت
شناسه خبر : 2106 | تاریخ انتشار : 02 دی 1399 - 14:00 | 250 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • منبع خبر : ایلنا