با تلاش و پیگیری رئیس هیأت صلح هنرمندان و همکاری جوانان پارس آباد، یک مادر فداکاری که بخاطر از خود گذشتگی مسیر زندگی اش تغییر کرده بود زمینه آزادسازی ش مهیا شد.

به گزارش شیوابیان،با پیگیری و تلاش احد بیوته ریس هیأت صلح هنرمندان و مجری و تهیه کننده مجموعه تلویزیونی حیات سسی، عوامل زحمتکش و همکاری جوانان با غیرت پارس آباد مغان یک مادر فداکاری که بخاطر از خود گذشتگی مسیر زندگی اش تغییر کرده بود زمینه آزادسازی ش مهیا شد.

درفرهنگ ما نقش مادری همیشه با صفت ها و القابی نظیر فداکاری واز خودگذشتگی تعریف میشود و از#مادران همواره بعنوان انسان مقدس و خستگی ناپذیر که تمامی هم و غم و تلاش های روزانه خود را وقف فرزندان و رشد و پیشرفت و سعادت آنها می کنند، یاد می شود و این بار این مادر با غیرت پارس آبادی با از خود گذشتگی تمامی مشکلات زندگی را تنهایی به دوش گرفته و این باعث تغییر مسیر زندگی اش شده بود.

این مادر فداکار برای ادامه تحصیل فرزندش از هیچ تلاشی کوتاهی نکرده و برای موفقیت فرزندش تمامی مشکلات را به دوش گرفته و برای تامین جهیزیه اش #متحمل بدهی می شود، و مردانه در برابر مشکلات می ایستد و مسیر زندگی اش ناخواسته به زندان کشیده می شود.

تماس دختر این مادر با برنامه حیات سسی  و بیان مشکلات زندگی شان با پیگیری های شبانه روزی احد بیوته و عوامل سختکوش این برنامه و همکاری ستاد دیه استان، در یک اقدامی خوب جوانان با غیرت پارس آباد بخاطر این مادر فداکار پای کار آمدند و برای پرداخت دین این مادر سنگ تمام گذاشتند و نشان دادند جوانان این شهر پشت این مادر دلسوز و فداکار هستند و زمینه آزادی شان را مهیا کردند، به راستی که باید این حرکت جوانان پارس آبادی الگویی باشد برای دیگر جوانان استان تا برای این نهضت و یاری رسانی به هم نوعان خود این گونه جهادی عمل کنند.

  پرینت
شناسه خبر : 4812 | تاریخ انتشار : 02 دی 1400 - 13:16 | 252 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :