سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 31 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا طی 24 ساعت گذشته در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش شیوا بیان اردبیل،شهرام حبیب زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در 24 ساعت گذشته 31 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری و خوشبختانه 25 نفر با بهبودی نسبی ترخیص شده اند.

وی در خصوص آمار تفکیکی مبتلایان به کرونا در شهرستان های استان بیان کرد: از 31 نفر مبتلا به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته تعداد 22 نفر از اردبیل، 3 نفر پارس آباد، 1 نفر مشگین شهر، 3 نفر گرمی و 2 نفر از خلخال گزارش شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر تعداد 218 نفر در بیمارستان های اردبیل به دلیل ابتلا به بیماری کرونا بستری هستند که از این تعداد 59 نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

حبیب زاده ادامه داد: متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 2 نفر به دلیل ابتلا به این بیماری فوت کرده اند و گفتنی است همچنان آمار ابتلا و فوتی ها در استان در حال نوسان است و مردم باید همچنان با جدیدت در رعایت پروتکل های بهداشتی همت داشته باشند.

  پرینت
شناسه خبر : 976 | تاریخ انتشار : 27 شهریور 1399 - 11:17 | 125 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :