شیوا بیان- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 39 نفر مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در اردبیل خبر داد.

به گزارش شیوا بیان، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در 24 ساعت گذشته 39 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 48 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: در حال حاضر شهرهای اردبیل و مشگین‌شهر در وضعیت قرمز، پارس آباد در وضعیت نارنجی و شهرهای گرمی، بیله سوار، نیر، خلخال، اصلاندوز، نمین، کوثر و سرعین در وضعیت زرد قرار دارند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه تعداد موارد بستری ناشی از بیماری کرونا در استان رو به افزایش است، تصریح کرد: در حال حاضر تعداد 299 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

حبیب‌زاده ادامه داد: در حال حاضر 62 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 4 نفر فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کرونا از مراکز درمانی استان گزارش شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در تشریح آمار کلی کرونا در استان از زمان شروع تاکنون عنوان کرد: 8 هزار و 766 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا از زمان شیون این بیماری تاکنون بستری شده اند که از این تعداد متاسفانه 714 نفر فوت کرده و 7 هزار و 667 نفر بهبود یافته اند.

  پرینت
شناسه خبر : 1373 | تاریخ انتشار : 03 آبان 1399 - 17:03 | 46 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :