مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: خوشبختانه با پیگیری ها انجام شده، شاهد رشد بیش از چهار برابری تخصیص اعتبارات ملی در سال 1400 بودیم که این موضوع نشان از توجه ویژه مسئولان استان به امر تولید و حمایت از سرمایه گذاران دارد.

به گزارش شیوابیان ، محمد اهلی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در سال ۱۳۹۹ چیزی در حدود ۱۱۰ میلیارد ریال از محل منابع ملی برای اجرای پروژه های عمرانی این شرکت تخصیص و جذب شده بود که خوشبختانه با پیگیری های انجام شده، این اعتبار به بیش از ۴۵۰ میلیارد ریال در سال ۱۴۰۰ رسیده است.
وی ادامه داد: با همکاری و مشارکت مطلوب و مناسب مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی بالخصوص مقام عالی استان و نمایندگان مجلس، توانستیم این اعتبارات را تخصیص و جذب کنیم تا برای اجرا و تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های مختلف در سطح شهرک های صنعتی بکارگیری شود.
اهلی ادامه داد: در کنار تخصیص این منابع، بیش از ۲۷۰ میلیارد ریال نیز از محل منابع داخلی شرکت به منظور شهرک سازی و تامین زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استان هزینه شده است که این میزان اعتبار نسبت به سال ماقبل آن از رشد سه برابری برخوردار بوده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل اشاره ای هم به وضعیت تخصیص اعتبارات استانی کرد و افزود: در جذب اعتبارات استانی کمبودهایی داریم که با توجه به اینکه این موضوع از جمله درخواست های بحق واحدهای تولیدی است امیدواریم در سال جدید با مساعدت و همکاری فرمانداران، شاهد افزایش اعتبارات استانی در شهرک های صنعتی باشیم.

  پرینت
شناسه خبر : 8609 | تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1401 - 10:53 | 38 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :