مدیرکل استان به همراه مدیران ستادی سازمان تامین اجتماعی در بدو ورود به استان اردبیل با حضور در مزار شهدای گمنام، با آرمان های شهداء تجدید میثاق کردند.

به گزارش شیوابیان؛افشین شیرزاده دولق ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهداء گفت : شهداء به عنوان چراغ راه مدیران ، مسئولان، مردم و دوستان نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند و ادامه راه آنان با خدمت به مردم میسر خواهد شد.
وی افزود: شهدا با نثار جان خود درخت تنومند انقلاب را آبیاری کردند و اکنون نیز وظیفه اصلی ما پاسداری از خون شهدا و تداوم راه آنها برای صیانت از آرمان های انقلاب و نظام است. شهداء در حقیقت الگویی شایسته از مدیریت جهادی و انقلابی بودند.
افشین شیرزاده با تاکید بر اینکه امروز جامعه اسلامی و همه‌ کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، این آسایش و امنیت را مرهون خون پاک شهیدان، رزمندگان و جانبازان هستند، اظهار داشت : بر همگان وظیفه است برای تداوم راه شهداء باید با فصل الخطاب قراردادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خط راستین ولایت حرکت نماییم.
وی افزود :حضور ما در جوار شهداء برای ادای احترام به مقام شامخ این عزیزان و قدردانی از آنان می باشد. ما در این مکان جمع شده‌ایم تا با این شهداء عهد ببندیم که ادامه دهنده راه آنان باشیم و از آنها قوت و قدرت بگیریم. اگر ایران اسلامی امروز در عرصه بین المللی تبدیل به یک قدرت شده است، همه از خون پاک شهداء و ایثارگری آنان است.
در پایان این مراسم مدیرکل استان و مدیران ستادی سازمان تامین اجتماعی با قرائت فاتحه به روح مطهر شهداء و امام شهداء با آرمانهای والای امام و شهداء تجدید میثاق نمودند

  پرینت
شناسه خبر : 3045 | تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1400 - 8:35 | 67 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :