سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بهره‌مندی 72 هزار و 563 نفر در طرح ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان طی یک ماه گذشته خبر داد.

به گزارش شیوا بیان، عزت اله ضربی صبح امروز ۳ دی با اعلام این خبر افزود: هزار و ۸۵۸ نفر نیروی جوان داوطلب این جمعیت از اول آذرماه تاکنون در طرح ناظران سلامت مشارکت داشته اند که هزار و ۱۷۶ نفر روز از آنها برادر و ۶۸۲ نفر از آنها خواهر بوده اند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه این افراد در قالب ۸۷۸ تیم روز در ۱۰ شعبه شهرستانی فعالیت داشته اند، اظهار کرد: تاکنون در طرح ناظران سلامت ۱۹ هزار و ۹۸۹ اماکن توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل تحت پوشش قرار گرفته است.

ضربی با بیان اینکه تاکنون هزار و ۳۹۳ نفر ساعت با تیم های مراقبتی در این طرح مشارکت داشته اند، ادامه داد: در این مدت ۴۹۱ نفر ساعت نیز توسط عوامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل با تیم‌های حمایتی مشارکت انجام گرفته است. 

وی با بیان اینکه این طرح با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی اجرا می شود، اضافه کرد: قبل از اجرای طرح ناظران سلامت، نیروهای جوان جمعیت هلال احمر استان در طرح‌های نذر سلامت طی ماه محرم و آمران سلامت در ایام پیک دوم و سوم کرونا در خدمت هم استانی‌ها بوده اند که آموزش، توزیع اقلام بهداشتی، رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک شالوده اصلی این طرح بوده است.

  پرینت
شناسه خبر : 2127 | تاریخ انتشار : 03 دی 1399 - 15:44 | 292 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :