معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل گفت: با حمایت مالی شرکت شهرک های صنعتی، اولین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک استان در حوزه صنعت ساختمان برگزار می شود.

به گزارش شیوا بیان، بهزاد مهدوی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این نمایشگاه با مشارکت تولید کنندگان و عرصه کنندگان صنعت ساختمان از بیستم مهر ماه سال جاری و به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اردبیل برگزار خواهد شد.

وی یکی از ویژگی های این نمایشگاه را نمایش توانمندی های حوزه صنعت استان برشمرد و افزود: حمایت از حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه های داخلی و خارجی یکی از انواع حمایتهای این شرکت از واحدهای تولیدی است که البته تلاش می شود در کنار بازدید واحدهای تولیدی از نمایشگاه های معتبر، با برگزاری چنین نمایشگاه های استانی، توانمندی های محصولات استان در دید بازدید کنندگان قرار گیرد.

مهدوی افزود: ارائه توانمندی ها و معرفی کالا و خدمات، سنجش توان رقابتی، افزایش میزان تبلیغات در سطح عموم، تحقیق بازار و بازاریابی و آشنایی متخصصین و علاقمندان با تکنولوژی های روز از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل در پایان از واحدهای تولیدی دعوت نمود تا برای حضور فعال در این نمایشگاه و بهره مندی از یارانه نمایشگاهی این شرکت، با معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل تماس حاصل نمایند.

  پرینت
شناسه خبر : 3582 | تاریخ انتشار : 22 شهریور 1400 - 9:57 | 243 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :